PVC Core Furnizuesi

19 vite përvojë prodhim
  • info@syplastics.net
  • +86 755 81726181

rreth nesh

i mirëpritur

E themeluar në vitin 2001, Shenzhen Shanyou Plastikë Co, Ltd është e specializuar në hulumtimin dhe prodhimin e llojeve të ndryshme të produkteve PVC plastike. Ne jemi furnizues profesional për prodhimet PVC për shumë vite. Ne kemi qenë të miratuar nga shumë fabrika e kartës në Kinë dhe në tregun e jashtëm.

Tani ne të sigurojë prodhimin profesional të cilësisë së lartë të PVC fletë për kartat smart (kartë bankare, kartë krediti, kartë contactless, kartë kontakti, kartë dhuratë dhe kështu me radhë). Këto fletë PVC mund të përdoren për materiale bazë dhe sipërfaqe / shtypjen materiale. Dhe gjithashtu e specializuar në prodhimin e mat PVC fletë (fildishtë-ngjyrë të bardhë, i butë, ngjyrë të bardhë).

Lexo më shumë
Lexo më shumë
  • Shenzhen Shanyou Plastikë Co, Ltd
  • Shenzhen Shanyou Plastikë Co, Ltd