ПВЦ Основни Добавувачот

19 години производство искуство
  • info@syplastics.net
  • +86 755 81726181

за нас

добредојден

Основана во 2001 година, Шенжен Shanyou пластика копродукции, Ltd е специјализирана за истражување и производство на различни видови на ПВЦ пластични производи. Ние сме професионални снабдувач за ПВЦ производи за многу години. Ние сме биле одобрени од страна на многу картичка фабрики во Кина и задокеански пазар.

Сега ние обезбеди професионална производство на високо квалитетни ПВЦ листови за паметни картички (банкарска картичка, кредитна картичка, безконтактна картичка, картичка за контакт, подарок картичка и така натаму). Овие ПВЦ листови може да се користи за основни материјали и површински / печатење на материјали. И, исто така, специјализирана за производство на мат ПВЦ листови (Брегот на Слоновата-бела боја, крем-бела боја).

Прочитај повеќе
Прочитај повеќе
  • Шенжен Shanyou пластика копродукции, ООД
  • Шенжен Shanyou пластика копродукции, ООД